Z myślą o użytkownikach elektronarzędzi Festool, firma stworzyła system szkoleń kierowanych również do przedsiębiorstw szkolących fachowców, szkół oraz instytucji naukowych.
Od 90 lat Festool oferuje narzędzia ułatwiające codzienną pracę profesjonalistów – stolarzy i cieśli oraz pracowników firm remontowo-budowlanych. Zgodnie z zasadą: „Lepiej pracować z systemem”– wszystko do siebie pasuje: narzędzia, wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne. Ciągłe udoskonalanie maszyn, oprzyrządowania oraz wprowadzanie nowych rozwiązań wymaga uzupełnienia wiedzy i właśnie nią Festool chce się podzielić.
Cele szkoleń i pokazów:
  • zapoznanie się z nowymi rozwiązaniami systemowymi Festool
  • uzupełnienie wiedzy na temat możliwości technologicznych poszczególnych maszyn
  • testowanie narzędzi
  • promowanie bezpieczeństwa pracy, m.in. w związku z realizacją „Kampanii bezpyłowej”
Nasi doradcy techniczni nie tylko przekazują informacje, ale też reagują na Państwa potrzeby, dostosowując tematykę i tempo przekazywanej wiedzy do bieżącego zapotrzebowania. Zatem – koniec z nudnymi wykładami i długimi prezentacjami, pora na praktykę i dialog!
Szkolenia odbywają się w Centrum Szkoleniowym Festool Polska oraz w trzech ośrodkach prowadzonych przez dystrybutorów naszych produktów. Pokazy i szkolenia prowadzą także doradcy techniczni, każdego dnia odwiedzający użytkowników, aby wytłumaczyć im, jak w optymalny sposób korzystać z narzędzi.
Szkolenia i pokazy są bezpłatne.

Michał Walczak, dyrektor handlowy Festool Polska

Polscy rzemieślnicy polepszają warunki, w jakich pracują, a narzędzia dobierają z większą świadomością. Przygotowany przez nas pakiet szkoleń ma im w tym pomóc. Oferujemy ergonomiczne i bezpieczne narzędzia oraz uczymy, jak z nich korzystać, aby zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku, poprawić jakość usług, a jednocześnie dbać o własne zdrowie. Do udziału w szkoleniach zapraszamy nie tylko korzystających z naszych narzędzi, ale także potencjalnych użytkowników, uczniów szkół, z którymi współpracujemy, oraz centra kształcenia praktycznego i ustawicznego. Dzięki temu mamy wpływ na kształtowanie postaw przyszłych fachowców, ich etykę zawodową i wrażliwość na poszanowanie własnego zdrowia.

 

CENTRUM SZKOLENIOWE FESTOOL POLSKA
Sokołów, ul. Sokołowska 47A, 05-806 Komorów
tel. +48 22 122 74 70, e-mail: szkolenia@festool.com