Szanowni Państwo,
dziękujemy za wszystkie pytania dotyczące zamówienia bieżącego numeru czasopisma „My Zawodowcy” oraz prenumeraty na kolejny rok.
Zapraszamy do rozważenia oferty przygotowanej na podstawie rozmów z nowymi czytelnikami – pakiet promocyjny obejmuje trzy numery wybrane przez zamawiającego (z wyjątkiem numerów 8 i 9 – nakład wyczerpany) w cenie 30 zł oraz pięć numerów w cenie 45 zł. Oferujemy darmową dostawę na terenie Polski.
Koncepcja każdego numeru czasopisma „My Zawodowcy” obejmuje konkretne propozycje dostosowania oferty edukacyjnej do potrzeb różnych branż. Na przykład numer 12 (Odpowiedzialni za podejmowanie wyzwań) został przygotowany we współpracy z przedsiębiorstwami reprezentującymi branże: budowlaną, elektroniczno-mechatroniczną, handlową, metalurgiczną, motoryzacyjną, petrochemiczną, poligraficzną i transportu lotniczego.  Oprócz pracodawców wspierających edukację młodzieży w tworzeniu czasopisma uczestniczą dyrektorzy szkół kształcących w zawodach, nauczyciele praktycznej nauki zawodu, doradcy zawodowi, specjaliści ds. szkoleń i rekrutacji  oraz przedstawiciele samorządów i instytucji naukowych.
Zapraszamy do zapoznania się ze spisami treści poszczególnych numerów, a także z opiniami przedstawicieli przedsiębiorstw i innych podmiotów o współpracy przy realizacji celów czasopisma: Współpracujemy z osobami z pasją.
Życzymy wielu inspiracji oraz pozytywnej energii do podejmowania nowych wyzwań!
Zespół „My Zawodowcy”