Szanowni Państwo,
Drodzy Czytelnicy i Partnerzy,
dziękujemy za kolejne sugestie, m.in. dotyczące koncepcji następnych numerów czasopisma „My Zawodowcy”.
Wspólnie z pracodawcami i szkołami aktualizujemy artykuły, które miały się ukazać w numerze 12. Przygotowujemy też cykl wywiadów z przedstawicielami przedsiębiorstw reprezentujących różne branże.
Wszystkie materiały zostaną opublikowane na stronie myzawodowcy.pl. Będą one również stanowić podstawę specjalnego numeru czasopisma    „My Zawodowcy”. W numerze tym przedstawimy także wyzwania na 2021 rok – w dziale „Wnioski i rekomendacje ekspertów” zostaną zamieszczone wypowiedzi przedstawicieli pracodawców, edukacji i samorządów.
Wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania dotychczasowych numerów czasopisma „My Zawodowcy”, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za inspirującą współpracę. Cieszymy się, że powstaje dokumentacja poświęcona najlepszym programom rozwoju kompetencji, a także innym działaniom z zakresu employer brandingu. Oprócz artykułów zamieszczonych w dziale „Edukacja z praktyką” („To przedsiębiorstwo kształci zawodowców”) obejmuje ona wywiady przeprowadzone z przedstawicielami przedsiębiorstw, które od wielu lat są doceniane w konkursach dla pracodawców („Współpracujemy z osobami z pasją”).
Życzymy wielu inspiracji oraz wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań!
Zespół „My Zawodowcy”